www.hotel-ubytovani.com
Lázně Mšené-lázně Mšené - Vítkov - K hotelu přísluší parkovištěLázně Mšené-lázně Mšené - Vítkov - disponuje restauracíLázně Mšené-lázně Mšené - Vítkov -  kadeřnictví - holičství Lázně Mšené-lázně Mšené - Vítkov -  je k dispozici připojení na internetLázně Mšené-lázně Mšené - Vítkov -  je k dispozici letní terasaLázně Mšené-lázně Mšené - Vítkov - disponuje kavárnouLázně Mšené-lázně Mšené - Vítkov - Televize umožňuje příjem satelitních programůLázně Mšené-lázně Mšené - Vítkov - Pokoje jsou vybaveny televizoremLázně Mšené-lázně Mšené - Vítkov - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouLázně Mšené-lázně Mšené - Vítkov - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Lázně Mšené - Vítkov
Lázeňská 62, Mšené-lázně 41119
Česká Republika
Hotel-Msene-Lazne-Vitkov@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Lázně Mšené - Vítkov ubytování Mšené-lázně Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Lázně Mšené - Vítkov - ubytování Mšené-lázně | Vítejte

 
Lázně Mšené-lázně Mšené - Vítkov V malebném údolí Mšenského potoka, pouhých 45 km od Prahy čeká na Vaši návštěvu historický areál Lázní Mšené. Již od roku 1796 jsou místní rodinné lázně navštěvovány náročnými klienty, vyhledávajícími vedle léčby pohybového aparátu především pohodu, odpočinek a klid.

Lázně Mšené ubytování Vítkov
Dvoupodlažní lázeňská budova s ubytovacími kapacitami v prvním a druhém nadzemním podlaží nabízí dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, všechny s vlastním příslušenstvím. V přízemí najdete rehabilitační pracoviště pro lázeňské klienty.

Pavilon Vítkov uspokojí i náročnější klienty. Ubytování kategorie A nabízí ve 12 pokojích s vlastním příslušenstvím (sprcha, WC) 4 x dvoulůžkový pokoj a 8 x jednolůžkový pokoj. K vybavení pokojů patří i přímé telefonní spojení na stálou službu zdravotních sester a možnost zapůjčení TV.

Lázně Mšené pavilon Vítkov stravování
Lázeňští klienti, ale také příchozí hosté mohou využít stravování v nádherné secesní budově Dvorana, jejímž autorem je architekt Jan Letzel, kde je umístěna jídelna s moderně vybavenou kuchyní, Letzelův restaurant, pivnice a také salonek, který slouží především pro soukromé či firemní večírky. Dvorana je umístěna v centru lázní, vždy jen několik metrů od každého ubytovacího zařízení. Restaurace je známa výbornou českou kuchyní, nabídkou moučníků, nápojů i dietních programů. Pivnice nabízí příjemné venkovní posezení s možností grilování. Cateringové a další služby.

Pavilon Vítkov ubytování Lázně Mšené služby
Finanční prostředky je možné uložit v trezoru na recepci lázní. V lázních je klientům k dispozici služba pedikúry, manikúry, kosmetiky a kadeřnictví. V lázních je k dispozici internet v recepci lázní, wifi připojení pak v lázeňské kavárně a v lázeňském objektu Villa Kyselka. Hlídané parkoviště u budovy Říp a Kyselka.

Pobyt v lázních ubytování Lázně Mšené
V sedmi rekonstruovaných lázeňských pavilonech naleznete kompletní služby pro vaše zdraví. V Lázních Mšené si odpočinou a zdraví utuží nejen klienti zdravotních pojišťoven, ale na své si přijdou i nároční klienti, kteří naleznou nově opravený Balneo provoz, wellness i další doplňkové služby moderní doby. V příjemném prostředí lázní, s bohatou a stále rozšiřovanou nabídkou léčebných, preventivních a wellness procedur, si můžete léčit nemoci pohybového aparátu i regenerovat tělo a duši.

Léčení pohybového aparátu v Lázních Mšené vychází z více jak 200 leté tradice, která byla založena na aplikaci slatiny. Terapeutické spektrum tvoří celá škála balneologických a rehabilitačních procedur a metod. Hlavní důraz je kladen na použití přírodního léčebného zdroje - slatiny a na pohybovou terapii. 

Lázně Mšené Wellness centrum relaxace 
Dopřejte si chvíle pohody a odpočinku, relaxaci pro Vaše tělo i mysl. Wellness centrum Vám nabízí regeneraci „od hlavy až k patě“. V pohodlí sauny, solária, relaxačních procedur a kosmetických služeb se nechte hýčkat po celý den. V příjemném prostředí si odpočinete při klasické či aroma masáži, v posilovně si dáte do těla. Parafinové zábaly pomáhají od neduhů moderní doby. Během pobyty ve wellness vám chvíle odpočinku zpříjemní personál občerstvením i nápoji. Z široké nabídky si jistě vyberete i přírodní kosmetiku. Zajistěte si tyto doplňkové služby pro zpříjemnění svého pobytu předem již při objednání pobytu.